„Kino z Krzykiem” dla zdrowia rodziców i dzieci

Pilotażowe „Kino z Krzykiem” w rudzkim Kinie „Patria” za nami. Dla młodych Mam i Tatusiów to nie tylko świetna okazja do obejrzenia dobrego filmu, a dla ich dzieci atrakcyjna forma spędzenia wspólnie popołudnia i wspaniałej zabawy. To także dobra chwila dla zdrowia i prozdrowotnej profilaktyki. Podczas inauguracyjnego seansu praktyczne rady dotyczące laktacji, karmienia piersią i niezbędną wiedzę o działalności Banku Mleka Kobiecego oraz szpitalnej Poradni Laktacyjnej uczestnikom spotkania przekazała Anna Pisarzowska, położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny z naszego Banku Mleka. Swoją prelekcję miał również ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego dr hab. n. med. Wojciech Cnota. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej patronuje całemu cyklowi spotkań „Kino z Krzykiem”.