Oferta pracy dla elektryka i konserwatora

Zarząd Szpitala Miejskiego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej,
41-703 Ruda Śląska, ul. W. Lipa 2

ogłasza nabór na stanowisko:

elektryk

wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia SEP, eksploatacyjne min 1 kV, mile widziane uprawnienia do pomiarów

Oferta: zatrudnienie w ramach umowy o pracę – pełny etat.

konserwator

wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy na stanowisku instalatora lub konserwatora, umiejętność usuwania awarii wodno-kanalizacyjnych, c.o., itp., umiejętność pracy w zespole

Oferta: zatrudnienie w ramach umowy o pracę – pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w sekretariacie Zarządu lub wysłanie ich na adres: sekretariat@szpitalruda.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, dostępnych na stronie szpiutalruda.pl”